Solcells-vägglykta Star Trading Felix
159 kr
136 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Felix
136 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcells-vägglykta Star Trading Felix är en vägghängd solcellslykta med filament-LED som lyser upp med 10 Lumen i varmvitt under mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-vägglykta Star Trading Felix är en vägghängd solcellslykta med filament-LED som lyser upp med 10 Lumen i varmvitt under mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 480-88 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| Bredd | 140 mm |
| Sensor | Ja |
| Ström | 15 mA |
| Djup | 160 mm |
| Diameter | 140 mm |
| Höjd | 210 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Serie | Felix |
| Produkttyp | Solcellslampa |
| Vikt | 0,3 kg |
| Ljusflöde | 10, 10 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,3 kW |
| EAN-nr | 7391482037329 |




