Solcells-vägglykta Star Trading Glory
Rek. pris 259 kr
189 kr
98 krSpara 48 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Glory
98 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solcells-vägglykta Star Trading Glory är en solcellsvägglykta med PIR- och skymningssensor. PIR-sensorn fungerar på 5-8 m avstånd och lyktan lyser upp med 100 Lumen i 60 sekunder, därefter lyser den med 5 Lumen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-vägglykta Star Trading Glory är en solcellsvägglykta med PIR- och skymningssensor. PIR-sensorn fungerar på 5-8 m avstånd och lyktan lyser upp med 100 Lumen i 60 sekunder, därefter lyser den med 5 Lumen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-61 |
| Färg | Transparent |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,064 W |
| Bredd | 120 mm |
| Sensor | Ja |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 145 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 145 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Glass/Metall |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Serie | Glory |
| Typ | Solcellslampa |
| Vikt | 0,67 kg |
| Ljusflöde | 100 lumen |
| EAN-nr | 7391482041951 |




