Solcells-vägglykta Star Trading Vidi
Rek. pris 559 kr
428 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Vidi
428 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Solcells-vägglykta Star Trading Vidi är en solcellsdriven väggbelysning som under natten och via rörelseindikation lyser upp med 500 Lumen i 25 sekunder och går sedan ner till 70 Lumen konstant ljus. För att tända produkten håll On-Off-knappen intryckt i några sekunder.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-vägglykta Star Trading Vidi är en solcellsdriven väggbelysning som under natten och via rörelseindikation lyser upp med 500 Lumen i 25 sekunder och går sedan ner till 70 Lumen konstant ljus. För att tända produkten håll On-Off-knappen intryckt i några sekunder.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 481-10 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | Fixed |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Bredd | 160 mm |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Solcellslampa |
| Serie | Vidi |
| Höjd | 0,07 m |
| Ström | 10 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast/Metall |
| Djup | 190 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Ljusflöde | 500 lumen |
| Effekt | 0,02 W |
| Vikt | 0,42 kg |
| Höjd | 70 mm |
| EAN-nr | 7391482041555 |



