Väggarmatur Gelia Fladen Tube Maxi Ned
Rek. pris 403 kr
fr.266 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Fladen Tube Maxi Ned
266 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cylinderformad fasadbelysning i elegant design tillverkad i aluminium, med täckglas. Dekorring i frostad polykarbonat. Väggarmaturen sprider ljuset nedåt och den transparanta ringen ger en extra dimension till ljuset. Belysningen passar både på privata fastigheter och i offentlig miljö.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Cylinderformad fasadbelysning i elegant design tillverkad i aluminium, med täckglas. Dekorring i frostad polykarbonat. Väggarmaturen sprider ljuset nedåt och den transparanta ringen ger en extra dimension till ljuset. Belysningen passar både på privata fastigheter och i offentlig miljö.
Levereras exklusive ljuskälla. En ljuskälla med GU10 sockel, max 35W, används i vägglyktan.
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Färg | Grå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 106 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Höjd | 118 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Fladen |
| Produkttyp | Väggarmatur |
