Väggarmatur Gelia Upp/Ned Fårö 2XGu10
Rek. pris 534 kr
fr.410 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Upp/Ned Fårö 2XGu10
410 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fasadbelysning i stilfull konformad design i aluminium, med täckglas. Väggarmaturen sprider ljuset nedåt och uppåt. Belysningen passar både på privata fastigheter och i offentlig miljö, och den passar även att använda inomhus. Lampan levereras exklusive ljuskälla. Två ljuskällor med GU10 sockel, max 11W, används i vägglyktan.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Fasadbelysning i stilfull konformad design i aluminium, med täckglas. Väggarmaturen sprider ljuset nedåt och uppåt. Belysningen passar både på privata fastigheter och i offentlig miljö, och den passar även att använda inomhus. Lampan levereras exklusive ljuskälla. Två ljuskällor med GU10 sockel, max 11W, används i vägglyktan.
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Färg | Antracitgrå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Bredd | 140 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 170 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | GU10 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Light4home |
| Produkttyp | Väggarmatur |
