Väggarmatur Gelia Vinga Ögonlock
Rek. pris 528 kr
fr.322 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vinga Ögonlock
322 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Väggarmatur Gelia Vinga Ögonlock är en stilren fasadbelysning med belysning nedåt som t.ex. passar vid entrén. Komplettera armaturen med en lämplig ljuskälla med E27-sockel (max 40 W). IP23.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Väggarmatur Gelia Vinga Ögonlock är en stilren fasadbelysning med belysning nedåt som t.ex. passar vid entrén. Komplettera armaturen med en lämplig ljuskälla med E27-sockel (max 40 W). IP23.
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Färg | Stål, Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| Bredd | 265 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 127 mm |
| Höjd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Vinga |
| Material | Rostfritt Stål, Stål |
