Väggarmatur Gelia Vinga ÖgonlockSvart
Rek. pris 528 kr
322 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Vinga Ögonlock
Svart
322 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Gelia Vinga Ögonlock är en stilren fasadbelysning med belysning nedåt som t.ex. passar vid entrén. Komplettera armaturen med en lämplig ljuskälla med E27-sockel (max 40 W). IP23.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Väggarmatur Gelia Vinga Ögonlock är en stilren fasadbelysning med belysning nedåt som t.ex. passar vid entrén. Komplettera armaturen med en lämplig ljuskälla med E27-sockel (max 40 W). IP23.
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 4077110001 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| Bredd | 265 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Rostfritt Stål |
| Djup | 127 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP23 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Vinga |
| EAN-nr | 7318270104988 |
