Väggarmatur Hide-a-lite Cube Wall I 3000KSvart
2 795 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cube Wall I är en väggarmatur i IP54 utförande med två energibesparande LED-ljuskällor på 3x1,2W för effektfull belysning av fasader och entréer m.m. Armaturhus är gjort av rent aluminium, ytan är antikorrosionsbehandlad och lackerad med två lager av polyesterbaserad pulverfärg med svart eller mattgrå sandblästrad finish. Integrerad konverter för anslutning direkt till 230V AC.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Cube Wall I är en väggarmatur i IP54 utförande med två energibesparande LED-ljuskällor på 3x1,2W för effektfull belysning av fasader och entréer m.m. Armaturhus är gjort av rent aluminium, ytan är antikorrosionsbehandlad och lackerad med två lager av polyesterbaserad pulverfärg med svart eller mattgrå sandblästrad finish. Integrerad konverter för anslutning direkt till 230V AC.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | E7700708 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Bredd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | Presshylsa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 102 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Längd | 100 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Fasadbelysning |

