Väggarmatur Hide-a-lite Cube Wall IB 3000KGrå
2 395 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cube Wall II är en väggarmatur i IP54 utförande med en energibesparande LED-ljuskälla på 3x1,2W för effektfull belysning av fasader och entréer m.m. Armaturhus av rent aluminium med en yta som är antikorrosionsbehandlad och lackerad med två lager av polyesterbaserad pulverfärg med svart eller mattgrå sandblästrad finish. Integrerad konverter för anslutning direkt till 230V AC.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Cube Wall II är en väggarmatur i IP54 utförande med en energibesparande LED-ljuskälla på 3x1,2W för effektfull belysning av fasader och entréer m.m. Armaturhus av rent aluminium med en yta som är antikorrosionsbehandlad och lackerad med två lager av polyesterbaserad pulverfärg med svart eller mattgrå sandblästrad finish. Integrerad konverter för anslutning direkt till 230V AC.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | E7700715 |
| Färg | Grå |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Bredd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | Presshylsa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 102 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Längd | 100 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Fasadbelysning |

