Väggarmatur Hide-A-Lite Pave Wall Op Deco IV
fr.5 349 kr
fr.4 139 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pave Wall Op Deco IV
4 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lättinstallerad väggarmatur i familjen Pave med stilfullt designspråk, finns med både klart och opalt glas. Bred ljusbild för en snyggt upplyst fasad. Gott om utrymme för enkelt montage. Välj utseende och öka avbländningen på din armatur i kombination med Top, Deco II och Deco IV. Nummerskylt finns som tillbehör för placering vid entréer (siffror 3x 0-9 och bokstäver 3x A-J). Utbytbart LED och drivdon. Valbar färgtemperatur och ställbart ljusflöde via DIP-switch. Bakstycket har dubbla genomföringar för enkel vidarekoppling.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Lättinstallerad väggarmatur i familjen Pave med stilfullt designspråk, finns med både klart och opalt glas. Bred ljusbild för en snyggt upplyst fasad. Gott om utrymme för enkelt montage. Välj utseende och öka avbländningen på din armatur i kombination med Top, Deco II och Deco IV. Nummerskylt finns som tillbehör för placering vid entréer (siffror 3x 0-9 och bokstäver 3x A-J). Utbytbart LED och drivdon. Valbar färgtemperatur och ställbart ljusflöde via DIP-switch. Bakstycket har dubbla genomföringar för enkel vidarekoppling.
Väggarm Pave Wall Opal Deco IV Grå, 3000K/4000K via DIP-switch, 220-1390lm, 3,5W-18W. IP65, IK10.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Antracit, Grå |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000-4000 K |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Bredd | 301 mm |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljusspridningsvinkel | 95 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium, Polykarbonat |
| Serie | Pave |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| Vikt | 2,7 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4783, 4784 |
