Väggarmatur Hide-a-lite Round Single IIISvart
Rek. pris 1 367 kr
626 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Round Single III
Svart
626 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Round Single III är en väggarmatur med nedåtriktat ljus i IP54 utförande för effektfull belysning av fasader och entréer m.m. Armaturhus gjort av rent aluminium, antikorrosionsbehandlat och lackerad med två lager av polyesterbaserad pulverfärg med mattsvart eller grå sandblästrad finish. Levereras med GU10 sockel för alternativa ljuskällor för anslutning direkt till 230V AC. Drivdon ingår ej.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Round Single III är en väggarmatur med nedåtriktat ljus i IP54 utförande för effektfull belysning av fasader och entréer m.m. Armaturhus gjort av rent aluminium, antikorrosionsbehandlat och lackerad med två lager av polyesterbaserad pulverfärg med mattsvart eller grå sandblästrad finish. Levereras med GU10 sockel för alternativa ljuskällor för anslutning direkt till 230V AC. Drivdon ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7700735 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 50 W |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 80 mm |
| Djup | 86 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Typ | Fasadbelysning |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | Presshylsa |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| EAN-nr | 7392971118512 |

