Väggarmatur Hide-a-lite Shade
fr.1 499 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Shade
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggarmatur Hide-a-lite Shade är en modern LED-armatur med retroutseende och behagligt indirekt upp- och nerljus som ger en dekorativ ljusbild på väggen. Den är utmärkt som effektbelysning i både offentlig och privat miljö.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Väggarmatur Hide-a-lite Shade är en modern LED-armatur med retroutseende och behagligt indirekt upp- och nerljus som ger en dekorativ ljusbild på väggen. Den är utmärkt som effektbelysning i både offentlig och privat miljö.
Den levereras komplett med inbyggt dimbart drivdon och den är dimbar med de vanligaste dimrarna på marknaden. Den finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Ek, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| Bredd | 220 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Höjd | 95 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kategori | LED |
| Serie | Shade |
| Djup | 68 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 150 ° |
