Väggarmatur Malmbergs Home Ask 2XGU10Svart
304 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur från Malmbergs. Med stomme av aluminium och klart skyddsglas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Väggarmatur från Malmbergs. Med stomme av aluminium och klart skyddsglas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
OBS! Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977270 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Sensor | Nej |
| Djup | 108 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | 2x GU10 |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Ask |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7392529145908 |
