Väggarmatur Malmbergs Leeds
fr.335 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Leeds
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Väggarmatur i svart eller silver. Stomme av gjuten aluminium och opal plastkupa. Armaturen avsedd enbart för lågenergilampa. Direkt till plint 3x1,5 mm².
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Väggarmatur i svart eller silver. Stomme av gjuten aluminium och opal plastkupa. Armaturen avsedd enbart för lågenergilampa. Direkt till plint 3x1,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Nickel, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Bredd | 249 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Sensor | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Höjd | 0,12 m |
| Djup | 135 mm |
| Effekt | 15 W |
| Höjd | 120 mm |
