Väggarmatur Malmbergs Lule II
fr.481 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur från Malmbergs. Tillverkad i aluminium och kupa i polykarbonat. Anslutes till skruvplint 3x2,5 mm².
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Väggarmatur från Malmbergs. Tillverkad i aluminium och kupa i polykarbonat. Anslutes till skruvplint 3x2,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Grå, Nickel |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 18 W |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 103 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | E27 |
| Material | Aluminium/Plast |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Serie | Lule II |
| Typ | Väggarmatur |
