
Väggarmatur MalmbergsUme Down
fr. 295 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Väggarmatur från Malmbergs. Tillverkad i aluminium med klart härdat glas. Nedåtriktat ljus. Anslutes till snabbkopplingsplint 3x2,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 9977246M |
| Färg | Grå, Nickel, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 6 W |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | GU10 |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Ume |
| Typ | Väggarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 165 mm |
| IP-Klassning | IP65 |



