Väggarmatur Norlys Asker 1514Svart
Rek. pris 1 501 kr
1 087 kr
1 039 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Asker 1514
Svart
1 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Vägg Asker Ned Grafit 1514GR
En populär version av Asker väggmodell med ett bländfritt nedljus. Tillverkad i gjuten aluminium. Finns i fyra olika färger. Polykarbonat med optisk struktur. Tillhör en familj med både pollare och stolpar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7705589 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 9 W |
| Bredd | 225 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1514B |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 85 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Material | Aluminium |
| Serie | Asker |
| Typ | Väggarmatur |
| Ljussken | Nedljus |
| EAN-nr | 7042891514467 |

