Väggarmatur Norlys Asker Big E27
Rek. pris 2 052 kr
fr.1 426 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Asker Big E27
1 426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Asker Galv E27 1712GA
Armatur som ingår i den populära Asker-familjen. Denna modell är i den större storleken. Tillverkad i galvaniserad stål. Upp-och ned ljus. Finns i två olika storlekar och med LED eller E27 sockel. I familjen finns det både pollare och stolpar
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Galvaniserad |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Bredd | 302 mm |
| Energieffektivitet | D |
| IP-Klassning | IP65 |
| Stil | Modern |
| Typ | Väggarmatur |
| Serie | Asker |
| Höjd | 0,12 m |
| Spänning | 240 V |
| Material | Aluminium |
| Djup | 121 mm |
| Effekt | 46 W |
| Höjd | 120 mm |
| Ljussken | Nedljus, Upp/nedljus |

