Väggarmatur Norlys Asker NedljusSvart
Rek. pris 2 809 kr
2 068 kr
2 055 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Asker Nedljus
Svart
2 055 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm. Asker Alu 1726AL
Ny version av Asker väggmodell nu med ett starkare bländfritt ned ljus. Tillverkad i gjuten aluminium. Utbytbara LED-moduler. Finns i fyra olika färger. Polykarbonat med optisk struktur. Finns både med 3000 o 4000K
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7705591 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | LED-modul |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 5,4 W |
| Bredd | 225 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1726B |
| Effekt/prestanda | 5,4 W |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 85 mm |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Material | Aluminium |
| Serie | Asker |
| Typ | Väggarmatur |
| Ljussken | Nedljus |
| Ljusflöde | 442 lumen |
| EAN-nr | 7042891726068 |

