Väggarmatur Norlys Asker Upp/nedljusSvart
2 907 kr
2 205 krSpara 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Asker Upp/nedljus
Svart
2 205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Vägg Asker U/N Svart 1720B
Ny version av Asker väggmodell nu med ett starkare bländfritt upp/ned ljus. Tillverkad i gjuten aluminium. Utbytbara LED-moduler. Finns i fyra olika färger. Polykarbonat med optisk struktur. Finns både med 3000 o 4000K
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7705590 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | LED-modul |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 8,4 W |
| Bredd | 225 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1720B |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 85 mm |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 8,4 W |
| Serie | Asker |
| Typ | Väggarmatur |
| Ljussken | Upp/nedljus |
| Ljusflöde | 798 lumen |
| EAN-nr | 7042891720066 |

