Väggarmatur utomhus Hide-a-lite Bloc IVit
1 936 kr
1 355 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Bloc I
Vit
1 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggarmatur utomhus Hide-a-lite Bloc I är en väggarmatur i rektangulärt formspråk, integrerat fasdimringsbart drivdon och ljusutsläpp nedåt. Lys upp fasaden, skapa ett välkomnande intryck vid entrén, dimra enkelt ljuset till önskad nivå.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Väggarmatur utomhus Hide-a-lite Bloc I är en väggarmatur i rektangulärt formspråk, integrerat fasdimringsbart drivdon och ljusutsläpp nedåt. Lys upp fasaden, skapa ett välkomnande intryck vid entrén, dimra enkelt ljuset till önskad nivå.
IP65-utförande med armaturhus för tufft utomhusklimat. Lättinstallerad tack vare separat bakstycke med dubbla genomföringar och vidarekopplingsbar snabbplint för direkt anslutning till 230V. Distanser för utanpåliggande kabeldragning medföljer. Dimbar med de vanligaste dimrarna på marknaden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7704751 |
| Färg | Hvit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 3,5 W |
| Bredd | 82 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Sensor | Nej |
| Stil | Moderne |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Vegglampe |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 124 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,76 kg |
| Serie | Bloc |
| Djup | 115 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 25 ° |
| Effekt/prestanda | 3,5 W |
| EAN-nr | 7392971141527 |



