Väggarmatur Westal Alefors 75WSvart/Blästrad
Rek. pris 2 016 kr
1 697 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Alefors 75W
Svart/Blästrad
1 697 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur med rundstrålande ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare och är godkänd för max 75W. Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingskopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP23) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur med rundstrålande ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare och är godkänd för max 75W. Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingskopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP23) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7705653 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| Bredd | 256 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 310 mm |
| Anslutning | Snabbkopplingsplint |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Alefors |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047416631 |


