Väggarmatur Westal Alefors 75WKoppar/Blästrad
Rek. pris 3 886 kr
3 199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Koppar

Alefors 75W
Koppar/Blästrad
3 199 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur med rundstrålande ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare och är godkänd för max 75W. Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingskopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP23) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur med rundstrålande ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare och är godkänd för max 75W. Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingskopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP23) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7705655 |
| Färg | Koppar |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Bredd | 256 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 310 mm |
| Anslutning | Snabbkopplingsplint |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Alefors |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047416938 |

