Väggarmatur Westal BY LEDMed Skymningsrelä
Rek. pris 3 343 kr
3 310 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Med skymningsrelä

BY LED
Med Skymningsrelä
3 310 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-02
Utlämningsställe Fri frakt!

Väggarmatur Westal BY LED är en utomhusarmatur tillverkad i alugrå, formgjuten aluminium. Den har en LED-ljuskälla och passar i offentliga miljöer såsom industrifastigheter och ovanför portar.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal BY LED är en utomhusarmatur tillverkad i alugrå, formgjuten aluminium. Den har en LED-ljuskälla och passar i offentliga miljöer såsom industrifastigheter och ovanför portar.
Montage dikt mot vägg, med möjlighet att komma med kabel nedifrån och bakifrån. Alternativ för stolparm 48-60 mm.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Ja
- Ra>80
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Ja
- Ra>80
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7702781 |
| Färg | Grå |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Effekt | 45 W |
| Bredd | 194 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Utförande | Med skymningsrelä |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 228 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 45 W |
| Serie | BY |
| Typ | Stolparmatur |
| EAN-nr | 7393044289450 |

