Väggarmatur Westal Diploma Halv LED
Rek. pris 1 228 kr
fr.932 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Diploma Halv LED
932 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Westal Diploma Halv LED är en stilren fasadbelysning med en stomme i aluminium och ett bländskydd i polykarbonat. Den har en LED-ljuskälla och bakstycket har två in- och utgångar, samt snabbkopplingsplint för enkel vidarekoppling.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal Diploma Halv LED är en stilren fasadbelysning med en stomme i aluminium och ett bländskydd i polykarbonat. Den har en LED-ljuskälla och bakstycket har två in- och utgångar, samt snabbkopplingsplint för enkel vidarekoppling.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Alugrå, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Bredd | 275 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| Höjd | 86 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Diploma Halv |
| Produkttyp | Väggarmatur |

