Väggarmatur Westal Diploma Hel LEDSvart
Rek. pris 1 228 kr
979 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Diploma Hel LED
Svart
979 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Westal Diploma Hel LED är en stilren fasadbelysning med en stomme i aluminium och ett bländskydd i polykarbonat. Den har en LED-ljuskälla och bakstycket har två in- och utgångar, samt snabbkopplingsplint för enkel vidarekoppling.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal Diploma Hel LED är en stilren fasadbelysning med en stomme i aluminium och ett bländskydd i polykarbonat. Den har en LED-ljuskälla och bakstycket har två in- och utgångar, samt snabbkopplingsplint för enkel vidarekoppling.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7703186 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 18 W |
| Bredd | 275 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 86 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Serie | Diploma Hel |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393041295263 |

