Väggarmatur Westal Heron I LEDSvart
Rek. pris 708 kr
580 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Heron I LED
Svart
580 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Westal Heron I LED är en modern fasadbelysning med nedåt riktat lju. Den har en anodiserad och pulverlackad stomme i aluminium.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal Heron I LED är en modern fasadbelysning med nedåt riktat lju. Den har en anodiserad och pulverlackad stomme i aluminium.
Denna fasadbelysning har LED-ljuskälla. Drivdonet är integrerat och bakstycket har en ingång/utgång.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Recensioner
ChrilleVerifierad köpare
för 1 år sedanLätta att montera och lyser fint!
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7703182 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 6 W |
| Bredd | 90 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Heron |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393041295065 |

