Väggarmatur Westal Jubilar LED 2000
Rek. pris 3 376 kr
fr.3 047 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Jubilar LED 2000
3 047 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Westal Jubilar LED 2000 är en elegant fasadbelysning med en stomme i aluminium och miksopriskatiskt bländskydd i akryl. Den har en utbytbar LED-ljuskälla.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal Jubilar LED 2000 är en elegant fasadbelysning med en stomme i aluminium och miksopriskatiskt bländskydd i akryl. Den har en utbytbar LED-ljuskälla.
Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingsplint för enkel vidarekoppling.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Alugrå, Antracit, Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Bredd | 253 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Jubilar |
| Produkttyp | Väggarmatur |


