Väggarmatur Westal Kub LEDGrå
1 999 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur med upp och nedljus. Anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium. Armaturen är bestyckad med ett LED-multichip på 5,4W. Färgtemperaturen är varmvit (3000K) med en ljusbild som lyser både och upp och ned. Drivdonet är integrerat och bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingsplint.
Avsedd för utomhusbruk (IP54) men passar även för inomhusbruk, liksom både i privat och offentlig miljö.
Avsedd för utomhusbruk (IP54) men passar även för inomhusbruk, liksom både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur med upp och nedljus. Anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium. Armaturen är bestyckad med ett LED-multichip på 5,4W. Färgtemperaturen är varmvit (3000K) med en ljusbild som lyser både och upp och ned. Drivdonet är integrerat och bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingsplint.
Avsedd för utomhusbruk (IP54) men passar även för inomhusbruk, liksom både i privat och offentlig miljö.
Avsedd för utomhusbruk (IP54) men passar även för inomhusbruk, liksom både i privat och offentlig miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7700885 |
| Färg | Grå |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 5,4 W |
| Bredd | 100 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Anslutning | Snabbkopplingsplint |
| Djup | 140 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Serie | Illusion |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047800119 |

