Väggarmatur Westal LIVA ISvart
Rek. pris 480 kr
453 kr
418 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

LIVA I
Svart
418 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggarmatur med E27-sockel och nedåtriktat ljus för fasader, entréer etc. Armaturhus av aluminium och med klarglas. Ytan är antikorrosionsbehandlad och pulverlackerad i svart eller alugrå. För montering på vägg utomhus eller inomhus. Passar för montage med rörutlopp eller tillsammans med anpassad väggdistans (E-nr. 79 102 99 för utanpåliggande kablar).
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur med E27-sockel och nedåtriktat ljus för fasader, entréer etc. Armaturhus av aluminium och med klarglas. Ytan är antikorrosionsbehandlad och pulverlackerad i svart eller alugrå. För montering på vägg utomhus eller inomhus. Passar för montage med rörutlopp eller tillsammans med anpassad väggdistans (E-nr. 79 102 99 för utanpåliggande kablar).
Recensioner
C GVerifierad köpare
för 7 år sedanRejäl och snygg armatur.
- Fungerar ej bra med sensor-ljuskälla
Emelie S TVerifierad köpare
för 7 år sedanVäldigt snygg lampa på mitt garage, använde en LED-lampa med skymningsrelä i lampan.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7702653 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Diameter | 108 mm |
| Höjd | 183 mm |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Liva |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047285367 |

