Väggarmatur Westal LIVA IISvart
Rek. pris 709 kr
652 kr
617 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

LIVA II
Svart
617 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggarmatur med E27-sockel och nedåtriktat ljus för fasader, entréer etc. Armaturhus av aluminium och med klarglas. Ytan är antikorrosionsbehandlad och pulverlackerad i svart eller alugrå. För montering på vägg utomhus eller inomhus. Passar för montage med rörutlopp eller tillsammans med väggsdistans (E-nr. 79 102 99 för utanpåliggande kabel).
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur med E27-sockel och nedåtriktat ljus för fasader, entréer etc. Armaturhus av aluminium och med klarglas. Ytan är antikorrosionsbehandlad och pulverlackerad i svart eller alugrå. För montering på vägg utomhus eller inomhus. Passar för montage med rörutlopp eller tillsammans med väggsdistans (E-nr. 79 102 99 för utanpåliggande kabel).
Recensioner
Anton RVerifierad köpare
för 7 år sedanEn rejäl vägglampa med E 27 sockel. OBS att det inte är glas utan hårdplast för den som är känslig. Perfekt för smarta lampor utomhus.
J nVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg och lättmonterad
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7702654 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Djup | 175 mm |
| Diameter | 108 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Liva |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047285466 |

