Väggarmatur Westal Livali ISvart
Rek. pris 480 kr
453 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Livali I
Svart
453 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Westal Livali I är en modern fasadbelysning i formgjuten aluminium med antikorrosionsbehandlad yta med pulverlack. Den har LED-ljuskälla och har ett ned- och/eller uppåtriktat ljus med ett bländskydd i klarglas. Vägglampan passar bra på fasader och i entréer.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal Livali I är en modern fasadbelysning i formgjuten aluminium med antikorrosionsbehandlad yta med pulverlack. Den har LED-ljuskälla och har ett ned- och/eller uppåtriktat ljus med ett bländskydd i klarglas. Vägglampan passar bra på fasader och i entréer.
Denna belysning passar för montage med rörutlopp på vägg utomhus eller inomhus.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7704452 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 130 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Livali I |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047201152 |
