Väggarmatur Westal Livali II
Rek. pris 709 kr
fr.573 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Livali II
573 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Westal Livali II är en modern fasadbelysning i formgjuten aluminium med antikorrosionsbehandlad yta med pulverlack. Den har LED-ljuskälla och har ett ned- och/eller uppåtriktat ljus med ett bländskydd i klarglas. Vägglampan passar bra på fasader och i entréer.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal Livali II är en modern fasadbelysning i formgjuten aluminium med antikorrosionsbehandlad yta med pulverlack. Den har LED-ljuskälla och har ett ned- och/eller uppåtriktat ljus med ett bländskydd i klarglas. Vägglampan passar bra på fasader och i entréer.
Denna belysning passar för montage med rörutlopp på vägg utomhus eller inomhus.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Alugrå, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Bredd | 100 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 185 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Livali II |
| Produkttyp | Väggarmatur |
