Väggarmatur Westal Magnum Cyl
Rek. pris 4 811 kr
fr.3 855 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Magnum Cyl
3 855 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Westal Magnum Cyl är en stilren fasadbelysning med upp- eller nedljus. Den är tillverkad av formgjuten aluminium med en antikorrosionsbehandlad, pulverlackerad yta. Lampan är anpassad för montage med rörutlopp på vägg utomhus eller inomhus.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal Magnum Cyl är en stilren fasadbelysning med upp- eller nedljus. Den är tillverkad av formgjuten aluminium med en antikorrosionsbehandlad, pulverlackerad yta. Lampan är anpassad för montage med rörutlopp på vägg utomhus eller inomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Alugrå, Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Bredd | 150 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 280 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Magnum |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| Vikt | 3 kg |
| Ljusspridningsvinkel | 11, 36 ° |
