Väggarmatur Westal Mini LED Sens
Rek. pris 2 275 kr
fr.1 841 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mini LED Sens
1 841 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Westal Mini LED Sens är en väggarmatur med avbländat nedljus. Den har en anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium med bländskydd i PET-G. Den har dessutom PIR-styrning. Lampan passar bra på fasader, i entréer och i loftgångar. Den har en snabbkopplingsplint och dubbla knockouts för utanpåliggande kabel och vidarekoppling.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal Mini LED Sens är en väggarmatur med avbländat nedljus. Den har en anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium med bländskydd i PET-G. Den har dessutom PIR-styrning. Lampan passar bra på fasader, i entréer och i loftgångar. Den har en snabbkopplingsplint och dubbla knockouts för utanpåliggande kabel och vidarekoppling.
Övrigt
- Rörelsevakt: Ja
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Ja
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Alugrå, Antracit, Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 9,5 W |
| Bredd | 185 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 142 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Väggarmatur |
