Väggarmatur Westal Mini LED SensSvart
Rek. pris 2 274 kr
1 932 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Mini LED Sens
Svart
1 932 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Westal Mini LED Sens är en väggarmatur med avbländat nedljus. Den har en anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium med bländskydd i PET-G. Den har dessutom PIR-styrning. Lampan passar bra på fasader, i entréer och i loftgångar. Den har en snabbkopplingsplint och dubbla knockouts för utanpåliggande kabel och vidarekoppling.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal Mini LED Sens är en väggarmatur med avbländat nedljus. Den har en anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium med bländskydd i PET-G. Den har dessutom PIR-styrning. Lampan passar bra på fasader, i entréer och i loftgångar. Den har en snabbkopplingsplint och dubbla knockouts för utanpåliggande kabel och vidarekoppling.
Övrigt
- Rörelsevakt: Ja
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Ja
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7704128 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 9,5 W |
| Bredd | 185 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 142 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 9,5 W |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047041284 |
