Väggarmatur Westal Mini UttagSvart
Rek. pris 2 551 kr
2 147 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Mini Uttag
Svart
2 147 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur med två jordade uttag. Anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium, bländskydd i PET-G. Armaturen är bestyckad med LED-enheten Philips Fortimo Disk 800lm, 3000K med ett avbländat nedljus. Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur med två jordade uttag. Anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium, bländskydd i PET-G. Armaturen är bestyckad med LED-enheten Philips Fortimo Disk 800lm, 3000K med ett avbländat nedljus. Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7702562 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 12 W |
| Bredd | 185 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 142 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Anslutning | Snabbkopplingsplint |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Mini |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047468760 |
