Väggarmatur Westal Tellus 60WSvart/Blästrad
Rek. pris 1 915 kr
1 563 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Tellus 60W
Svart/Blästrad
1 563 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur med rundstrålande ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare och är godkänd för max 60W. Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingskopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP22) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur med rundstrålande ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare och är godkänd för max 60W. Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingskopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP22) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Recensioner
MagnusVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg, bra kvalitet!
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7705636 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| Bredd | 260 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Djup | 343 mm |
| Höjd | 278 mm |
| Anslutning | Snabbkopplingsplint |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Tellus |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047448632 |

