Väggarmatur Westal Trius IISvart
Rek. pris 2 673 kr
2 163 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Trius II
Svart
2 163 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Westal Trius II är en modern vägglampa i strängsprutad aluminium med nedåtriktat ljus. Den installeras med snabbkopplingsplint och dubbla knockouts för utanpåliggande kabel och vidarekoppling. Den passar bra på fasader, i entréer och i loftgångar.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Westal Trius II är en modern vägglampa i strängsprutad aluminium med nedåtriktat ljus. Den installeras med snabbkopplingsplint och dubbla knockouts för utanpåliggande kabel och vidarekoppling. Den passar bra på fasader, i entréer och i loftgångar.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7704003 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 20 W |
| Bredd | 160 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Trius II |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047192634 |

