Väggfäste Westal HarrySvart
Rek. pris 1 681 kr
1 507 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Harry
Svart
1 507 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggfäste Westal Harry är ett väggfäste avsett att monteras tillsammans med ett urval av glasglober. Armaturen har funnits i Westals sortiment i många år och blivit en klassiker.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggfäste Westal Harry är ett väggfäste avsett att monteras tillsammans med ett urval av glasglober. Armaturen har funnits i Westals sortiment i många år och blivit en klassiker.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7701837 |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Djup | 259 mm |
| Höjd | 261 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Stål |
| Serie | Harry |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047399064 |

