
Vägglampa AnetaKosmo
fr. 789 krfr. 949 kr
Spara 17 %
Kampanj
40 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglampa Aneta Kosmo i aluminium för utomhusbruk.
IP-klassning: IP54 innebär att produkten har ett skydd mot damm och är skyddad mot vatten från alla vinklar.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
|---|---|
| Färg | Mörkgrå, Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Bredd | 80 mm |
| Sensor | Nej |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Kosmo |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 150 mm |
| Längd | 70 mm |
| Vikt | 0,45 kg |


