Vägglampa Aneta KosmoSvart
949 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Kosmo
Svart
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Kosmo i aluminium för utomhusbruk.
IP-klassning: IP54 innebär att produkten har ett skydd mot damm och är skyddad mot vatten från alla vinklar.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 13800-15 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 5 W |
| Bredd | 80 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 150 mm |
| Längd | 70 mm |
| Vikt | 0,45 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Serie | Kosmo |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 7392986773324 |

