Vägglampa Astro Ava 300 CoastalSvart
4 440 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ava 300 Coastal
Svart
4 440 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Fasadbelysning Ava från Astro är anpassad för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1428009 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | LED GU10 |
| Effekt | 6 W |
| Bredd | 75 mm |
| Energieffektivitet | A+-A |
| Sensor | Nej |
| Djup | 81 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Utförande | Fasadbelysning |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Ava |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 5038856105360 |



