Vägglampa Astro Chios 80
Rek. pris 830 kr
fr.579 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Chios 80
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Astro Chios 80 är en lampa med vacker finish. Den är en tidlös armatur som monteras på väggen. Går även bra att montera i en toalett då IP-klassningen är IP65.
Varumärke
AstroBeskrivning
Astro Chios 80 är en lampa med vacker finish. Den är en tidlös armatur som monteras på väggen. Går även bra att montera i en toalett då IP-klassningen är IP65.
Astro Lightning förenar en genuin tidlöshet med en osviklig känsla för vad som ligger i tiden.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej, Ja |
| Sockel | LED GU10 |
| Effekt | 6 W |
| Bredd | 70 mm |
| Energieffektivitet | A+-A |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 95 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Zink |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Chios |
| Typ | Fasadbelysning |
| Ljuskälla | LED |
