


Vägglampa AstroChios 80Svart
Rek. pris 830 kr
!
579 kr 694 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Chios 80
Svart 579 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Astro Chios 80 är en lampa med vacker finish. Den är en tidlös armatur som monteras på väggen. Går även bra att montera i en toalett då IP-klassningen är IP65.
Astro Lightning förenar en genuin tidlöshet med en osviklig känsla för vad som ligger i tiden.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | AS1310002 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED GU10 |
| Effekt | 6 W |
| Bredd | 70 mm |
| Energieffektivitet | A+-A |
| Sensor | Nej |
| Ljuskälla | LED |
| Stil | Modern |
| Material | Zink |
| Serie | Chios |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| EAN-nr | 5038856071269 |



