Vägglampa Astro HomefieldSvart
3 250 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Homefield
Svart
3 250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Astro Homefield passar utmärkt både som utomhus- och inomhuslampa. Den är IP44-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1095001 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 160 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Homefield |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 5038856004830 |


