Vägglampa Eglo Faedo 3 med SensorSvart, 190 mm
Rek. pris 823 kr
587 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Effekt/prestanda:
30 W

Faedo 3 med Sensor
Svart, 190 mm
587 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
EgloBeskrivning
Vägglampa Eglo Faedo 3 är en LED-strålkastare för utomhusbruk. IP65.
Strålkastare med sensor.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 97462 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Faedo 3 |
| Höjd | 0,19 m |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Djup | 175 mm |
| Effekt | 30 W |
| Höjd | 190 mm |
| EAN-nr | 9002759974626 |

