Vägglampa Eglo SidneyMed sensor
Rek. pris 1 863 kr
1 399 kr
1 365 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Sensor:
Ja

Sidney
Med sensor
1 365 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
EgloBeskrivning
Vägglampa Eglo Sidney är en klassisk och stilren utebelysning. IP44.
Vägglampa med sensor.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 87105 |
| Färg | Silver |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Klassisk |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Sidney |
| Höjd | 0,375 m |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | E27 |
| Material | Rostfritt Stål |
| Effekt | 60 W |
| EAN-nr | 9002759871055 |

