Vägglampa Eglo Valdeo
fr.572 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Valdeo
572 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EgloBeskrivning
Fasadbelysning från Eglo i galvaniserat stål.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Färg | Koppar, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 165 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| Höjd | 275 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | E27 |
| Material | Galvaniserad Stål |
| Serie | Valdeo |
| Produkttyp | Fasadbelysning |

