Vägglampa Hide-a-lite Milo IAntracit
Rek. pris 2 205 kr
889 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antracit

Milo I
Antracit
889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Milo I är en vägglampa från Hide-a-lite med ljusutsläpp nedåt. Separat bakstycke med dubbla genomföringar och vidarekopplingsbar snabbplint för enkel installation. IP55-utförande med anodiserat och pulverlackerat armaturhus för tufft utomhusklimat. Levereras med inbyggt drivdon och distanser för utanpåliggande kabeldragning.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Milo I är en vägglampa från Hide-a-lite med ljusutsläpp nedåt. Separat bakstycke med dubbla genomföringar och vidarekopplingsbar snabbplint för enkel installation. IP55-utförande med anodiserat och pulverlackerat armaturhus för tufft utomhusklimat. Levereras med inbyggt drivdon och distanser för utanpåliggande kabeldragning.
Recensioner
Lennart OVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga armaturer, men ej utbytbar ljuskälla, vilket gjort att jag fått byta 2 st. Visserligen inom garantin - men ändå… känns som hållbarheten på ljuskällan lämnar en del övrigt att önska!
+ Snygg
- Ej utbytbar ljuskälla
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7703442 |
| Färg | Antracit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 4,5 W |
| Bredd | 82 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 124 mm |
| Djup | 112 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP55 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Fasadbelysning |
| Anslutning | Snabbkopplingsplint |
| Serie | Milo |
| Ljusspridningsvinkel | 25 ° |
| Effekt/prestanda | 4,5 W |
| EAN-nr | 7392971132921 |

